Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

  Zájezd do Marinelandu

  Azurové pobřeží a návštěva Marinelandu, ideální dovolená pro rodiče s dětmi. Marineland mořský svět se nachází kousek od moře v srdci Azorového pobřeží. Můžete se těšit na úžasné představení s delfiny, kosatky, projdete se 30 metrů dlouhým žraločím tunelem a nahlédnete do života mořských živočichů. Marineland je největším parkem svého druhu v Evropě (25 hektarů) a celkem vás zde čeká na 4.500 mořských živočichů.

  Cena zážitku: 0

  Doplňkové produkty k zážitku

  Způsob zabalení
  • Dárková obálka19 Kč
  • Dárkové balení49 Kč
  • Poukázka e-mailem0 Kč
  Zadejte počet kusů!
  Počet kusů musí být mezi 0 a 0!


  Marineland harmonogram

  1. DEN:
  Večer odjezd z ČR, noční přejezd do Francie.
  2. DEN:
  V poledne příjezd na Azurové pobřeží do města Antibes - Juan Les Pins, ubytování v hotelu u pláže La Résidence 2+*. Po zbytek dne volno ke koupání, procházkám, nákupům apod. Nocleh.
  3. DEN:
  Snídaně. Celodenní volno k pobytu u moře a koupání, možnost projížďky výletním vláčkem do historického centra Antibes nebo plavby lodí s proskleným dnem. K večerní zábavě jsou pak diskotéky, restaurace, butiky apod. otevřené do pozdních nočních hodin. Nocleh.
  4. DEN:
  Po snídani krátký přejezd na okraj města Antibes do mořského světa Marineland, kde zažijete dokonalé show kosatek, delfínů a lachtanů, projdete pavilon tučňáků, ledních medvědů nebo žraločí tunel... Za příplatek vstup do nově otevřené Marineland Lagoon, kde si užijete All Inclusive koupání v blízkosti delfínů (za příplatek možnost kontaktu s delfínem za přítomnosti zkušených instruktorů). Celodenní pobyt v parku. Po noční světelné show delfínů a kosatek (cca 23:00hod.)odjezd směr ČR se spoustou krásných a nezapomenutelných zážitků...
  5. DEN:
  Návrat po poledni.

  Odjezdová místa

  • Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

  Termíny

  Aktuální termíny najdete v kalendáři na pravé straně. Pokud se kalendář nezobrazuje, nejsou aktuálně vypsány žádné termíny.

  Marineland obsahuje

  • doprava autobusem
  • 2x nocleh v hotelu La Residence 2* (2 a 3-lůžkové pokoje)
  • 2x snídaně
  • 1x vstup do Marinelandu
  • služby průvodce
  • vstupy na atrakce
  • zákonné pojištění CK
  • cestovní pojištění u nás zdarma

   
  Marineland neobsahuje

  • dopravu na místo vyzvednutí
    

  Marineland lokalita

  • Francie / Antibes


  Rezervace zájezdu

  Zájezd do Marinelandu doporučujeme rezervovat minimálně 3 týdny předem. Rezervuje se vyplněním rezervačního FORMULÁŘE. Pokud není vypsaný žádný termín, doporučujeme vyplnit formulář bez udání termínů. Na e-mail uvedený v rezervaci, budeme posílat nové termíny.

  Pojištění

  Cestovní kancelář pořádající zájezd do Legolandu, je řádně pojištěna proti úpadku. Pojistnou smlouvu naleznete v pravé části této stránky. Jen u nás získáváte cestovní pojištění zdarma.

  Doplňkové atrakce

  Marineland Lagoon:
  - cena dosp. - 2100 Kč
  - cena děti - 1900 Kč
  Kontakt s delfínem:
  - cena 1 900 Kč

  Marineland

  MARINELAND, ANTIBES

  Tento úžasný mořský svět se nachází na jihu Francie jen několik metrů od moře, v srdci Azurového pobřeží u města Antibes. Uchvátí vás fantastické show delfínů, kosatek, lachtanů a mrožů a vynechat nesmíte ani lední medvědy a pavilon tučňáků. Francouzský mořský svět Marineland je opravdu jedinečný a to hned z několika důvodů...

  - Kosatky: jako jediný na evropské pevnině vám představí kostaky, které budete mít možnost sledovat v bazénech i mimo představení a pozorovat jejich chování...
  - Reprodukce: jako jediný na evropské pevnině zvládá reprodukci žraloků a kosatek
  - Žraločí tunel: působivý 30m dlouhý žraločí tunel, který prochází obřím akváriem, vám umožní pozorovat celkem 3 druhy žraloků
  - Noční show: propracovaná představení delfínů a kosatek se světelnými efekty

  Park je největším svého druhu v Evropě (25 hektarů) a celkem vás zde čeká na 4.500 mořských živočichů (45 druhů). Naleznete zde celkem 9 bazénů včetně toho největšího v Evropě, který obývají kosatky (64m dlouhý, 12m široký, 11m hluboký a pojme na 40 milionů litrů vody). Během dne si užijete skvělá představení lachtanů, delfínů, mrožů a kosatek... Show jsou zábavné, plné emocí a pobaví jak malé návštěvníky, tak i dospěláky. Navíc využijte za příplatek jedinečnou možnost přímého kontaktu s delfínem nebo lachtanem...

  Marineland byl založen v roce 1970 hrabětem Rolandem de la Poype, který si dal jasný cíl - přiblížit svůjzájem o fascinující mořský svět široké veřejnosti. V dnešní době je Marineland číslem 1 mezi evropskými mořskými světy a každoročně přiláká na milion návštěvníků.

   

  MARINELAND LAGOON

  - vstup za příplatek
  Nově otevřená magická laguna, kde máte jedinečnou možnost koupání ve sladké vodě v těsné blízkosti delfínů, od kterých jste odděleni pouze průhledným sklem. Zdarma jsou vám k dispozici na bílé písečné pláži lehátka, osušky a lehké občerstvení včetně ovoce, salátů a nealko nápojů (alko lze koupit).

  Bazén se sledkou vodou je dlouhý 130 m a součástí areálu je i laguna s mořskými želvami a laguna s rejnoky. Doporučujeme potápěčské brýle, abyste mohli sledovat pohyb i pod vodní hladinou!

   

  MARINELAND LAGOON + KONTAKT S DELFÍNEM

  - vstup za příplatek
  V této jedinečné laguně je možné přiobjednat kontakt s delfínem, který představuje setkání s delfínem pod širým nebem na cca 20 min, kdy se v malých skupinkách max. o 12 osobách máte možnost k těmto fascinujícím tvorům přiblížit, pohladit si je a naučit se základní povely za přítomnosti zkušených cvičitelů, kteří neodmítnou žádný dotaz z vaší strany... Během kontaktu se navíc dozvíte užitečné a zajímavé informace a poodhalíte spoustu tajemství. Delfíny uvidíte zpívat, skákat a pohladíte si je!

  Děti do výšky 1,2m musí mít na kontakt s delfínem doprovod s platnou vstupenkou, samotné nebudou vpuštěny.

  Na památku si lze zakoupit fotografie od místního profi fotografa. Vlastní fotoaparát nebo kameru nelze použít - do vody jdete pouze v plavkách (možnost zapůjčení neoprenu zdarma dle počasí).

  HOTEL LA RESIDENCE 2*, ANTIBES, JUAN LES PINS

  Hotel s ideální polohou cca 80m od pláže. Celkem 40 pokojů s koupelnou, WC, klimatizací, telefonem a satelitní TV. V hale bar. Kontinentální snídaně: bageta, croissant, máslo, marmeláda, káva, čaj, džus. Ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky a ve 4-lůžkových pokojích. V těsné blízkosti hotelu obchody, suvenýry, restaurace, hlavní promenáda.

  Příplatek za 1-lůžkový pokoj 1.700,- Kč.

  ANTIBES / JUN LES PINS

  Středisko leží v srdci Azurového pobřeží na západ od Antibes na poloostrově Cap d´Antibes. Nabízí pobřežní promenádu s obchůdky, restauracemi a nočním životem. Toto letovisko má 25 kilometrovou, písčitou pláž. Naleznete zde i několik jachtových přístavů, která tvoří nezvyklá městečka na vodě.

  Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
  Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
  Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
  Věnování Balení
  Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
  Objednávka po telefonu
  603 489 469
  Ověřeno zákazníky
  prověřený obchod
  Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
  Doprava
  Emailem: do 18:00
  PPL: 1-2 dny
  Zásilkovna: 2 dny
  Česká Pošta: 2 dny
  Připojte se k nám